Alüminyum Cam Küpeşte

Gaziantep Küpeşte Tamiri

Vizyon Kepenk Servisi, profesyonel bir ekip ile alüminyum cam küpeşte imalatı ve montajı yapmaktadır. Gaziantep'teki tüm semtlere hızlı servis ile küpeşte montajı ve tamiri hizmeti sunmaktadır. Evinize, işyerinize veya balkonlarınıza küpeşte - korkuluk - yaptırmak istiyorsanız, imalatçı firma avantajlarından yararlanmak için telefonlarınızı bekliyoruz.

Alüminyum cam küpeşte alüminyum profillerin arasına dayanıklı cam kullanılmasıyla daha güvenli ve estetik olur. Gaziantep'in tüm ilçelerinde binaların küpeşte ihtiyaçlarını karşılayan Vizyon Kepenk Sistemleri, yüzlerce ciddi referansa sahip üretici bir firmadır. Binadaki ihtiyacınız olan korkuluklar için küpeşte fiyatları ve proje maliyeti için ücretsiz keşif talep ediniz.

 Merdivenlerin, balkonların, havuz kenarları gibi yerlerin kenarlarına emniyet ve estetik için alüminyum profillerden yapılmış korkuluklara alüminyum küpeşte adı verilir. Bazı yerlerde trabzan olarak da adlandırılır.

 Evlerde, okullarda, otellerde, iş yerlerinde, hastanelerde dekoratif görüntüsü ve güvenli olmasından dolayı alüminyum küpeşte kullanılır. Genel olarak merdiven, balkon, teras gibi yerlerin kenarlarına yapılır. Alüminyum küpeşte alüminyum profillerle yapılır ve uygulaması oldukça kolaydır.

Alüminyum kolay soğuyup ısıyı emebilen bir elementtir. Bu özelliğinden dolayı soğutma sanayisinde çok kullanılır. Bakıra göre daha kolay bulunur ve ucuzdur. Daha kolay şekil alabilir.

 Endüstrinin hemen hemen her alanında kullanılır. Alüminyumdan yapılmış milyonlarca çeşit ürün bulunmaktadır. Uzay ve havacılık sanayisinin vazgeçilmezidir. Hafif ve dayanıklı olması inşaat ve taşımacılık sektöründe onu en çok kullanılan metallerden yapmıştır.

Tags