Gaziantep Cam Kapı Tamiri

Gaziantep Cam Kapı Tamiri

Gaziantep cam kapı tamir servisi Gaziantep'te bulunan tüm ilçelerde profesyonel ekibiyle hizmetinizde! Cam kapılar hassas kapılar olduğu için zamanla kullanıma bağlı olarak yıpranabilir. Firmamız yedi gün 24 saat kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor. Yılların verdiği tecrübeyle ve deneyimli kadrosuyla güvenle servise devam etmektedir. Gaziantep ve ilçelerinde cam kapı tamir ve montajını uzman elemanlarımızla kaliteli bir şekilde çözüm kavuşturmaktadır.

Cam kapılar zamanla oluşan yıpranmalar veya bazı kullanım hatalarından dolayı çeşitli arızalar çıkarabilmektedir. Menteşelerin bozulması en sık görülen problemlerden biridir. Kapının açılıp kapanmasına engel olur. Cam kapının kilit aksamı bozulabilir. Kapı motoru kullanım ömrünü bitirdikten sonra değişmesi gerekebilir. Gaziantep'de cam kapı tamir işlerinizi alanında uzman elemanlarımız ve kaliteli hizmet anlayışımızla sunmaktayız.

Cam kapı hidrolikleri veya motorları belirli bir açma-kapama sayısından sonra değişmesi gerekir. Değişen motorlar aynı marka ve modelde olmalıdır. Farklı markalar cam kapınıza uymaz. Kapı kilitleri, menteşeler ve diğer aksesuarlar zamanla yıpranıp kırılabilir. Bu da kullanımda bir çok sıkıntıya sebep olabilir.

Gaziantep Cam Kapı Servisi

Cam kapı tamiri servisimiz her marka kapınızı özenle tamir ederken kapınıza zarar vermez. Garantili işçilik ile müşteri memnuniyeti ilkesiyle tamir hizmeti verir. Gaziantep cam kapı tamiri servisi ev veya işyerinde bulunan cam kapılarınızın tamirini alanında uzman teknik personel ve yılların verdiği tecrübeyle hızlı, kalıcı çözümler üretir. Cam kapı tamiri hizmetini Gaziantep'de kaliteli servis anlayışımızla en iyi şekilde sizlere ulaştırmaktayız. Alanında lider firmamızın danışma hattını cam kapı tamiri hakkında bütün sorularınız için 7/24 arayabilirsiniz:

Tamir ekibimiz ayrıca çelik kapı tamiri, çelik kapı göbek değişimi işlemi, cam kapı iticisi tamiri, motor tamiri ve değişimini deneyimli teknik kadrosuyla yerinde tamir hizmeti sunar. Cam kapı tamiri ve montajı ile ilgili her konuda firmamız Gaziantep'de en kaliteli hizmeti verme konusunda iddialıdır. Kaliteli malzeme ve tecrübeli ustalarımızla cam kapı tamir işlerine hızlı bir şekilde müdahale etmekteyiz.

Gaziantep cam kapı tamiri sizlere daha güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmaya azami gayret gösterir. Gürsan, Birsan, Kale, Teksan, Dorma, Dortek marka cam kapı tamirinde parça garantili olarak arızalarınızı giderir.

Gaziantep Cam Kapı Firması

Cam kapılarınızın motor (hidrolik) arızaları için firmamızdan servis talep edebilirsiniz. Gaziantep'te Birsan cam motoru başta olmak üzere; Dorma cam iticisi tamiri, Dorma kapı yayı montaj ve tamiri, Kale cam kapı motor tamirini yerinde hizmet ile sağlıyoruz.

Cam kapılarda genellikle dört farklı arıza oluşmaktadır. Bunlar; menteşe arızası, kapı kolu arızası, kapı hidroliği ve kapı fitil arızasıdır. Menteşeler zamanla yıpranarak ses çıkarmaya başlayabilir. Kapı kolları estetik olsun diye farklı bir malzemeden yapılmakta olup kullanıma bağlı olarak yıpranma yapabilir. Kapı hidroliği kapınızın yavaş kapanıp camın kırılmasını engellemektedir. Fitil arızası ise kapınızın içeriye toz, rüzgar ve ses almasını engeller.

Firmamız Gaziantep'te tüm ilçe ve semtlere her marka cam kapı tamir servisi ile hizmetinizdedir. Gaziantep Cam Kapı Kolu Tamiri, Gaziantep Cam Kapı Menteşe Tamiri, Gaziantep Cam Kapı Kilidi Tamiri, Gaziantep Cam Kapı Pompa Tamiri, Gaziantep Patlak - Patlatma Cam Kapı, Gaziantep Cam Kapı Fitili Tamiri, Gaziantep Cam Kapı Motoru Tamiri

Güneş Mah. 87093 nolu sokak No:57 Şehitkamil - Gaziantep
Telefon: 0536 700 48 76

Tags