Şehitkamil Cam Balkon Tamiri ve Bakımı

 Uzman elemanlarımız ve kaliteli ekipmanlarımızla Şehitkamil'de cam balkon tamiri ve bakımı hizmeti vermekteyiz. Cam balkon sistemleri uzun ömürlü sistemlerdir. Ancak yıllık bakımları yapılmadığı zaman bazı arızalar çıkarabilirler. Şehitkamil bu bakımların aksatılmaması önemlidir.

 Kanatların birleştirilmesinde kullanılan plastikten yapılmış fitiller güneşin etkisiyle sararma yapabilirler. Bu onların sertleşmesine ve kırılmasına kadar gidebilir. Cam profili sürükleyen tekerler zamanla aşınıp kırılabilir. Camların açılıp kapanmasında zorluk çıkabilir. Eğer silikonlama sağlam yapılmamışsa camlar alüminyum kasadan çıkabilir ve kanatlar çalışmaz.

 Cam balkon tamiri veya bakımı yaptıracağınız firmanın hizmet kalitesinin iyi olmasına dikkat etmelisiniz. Bakımı iyi yapılmayan cam balkonlar kısa bir süre sonra aynı problemleri çıkarır. Zamanınız ve paranız boşa gider. Şehitkamil'de işinde tecrübeli ustalarımız ve hızlı servis araçlarımızla cam balkon hakkında her türlü arıza haline hızlı bir şekilde müdahale etmekteyiz. 7/24 danışma hattımızı arayabilir, bilgi alabilirsiniz.

Tags