Kepenk Tamiri

kepenk tamiri ve montajı

Teknolojinin gelişimiyle birlikte işyeri güvenliği adına kepenk sistemleri de gelişme göstermiştir. Gaziantep ve ilçelerinde otomatik kepenk sistemleri en çok kullanılan sistemdir.

Kepenk sistemleri alüminyum ve çelik kepenkler olmak üzere ikiye ayrılır. Günümüzde kullanımı giderek yaygınlaşmaktadır. Bunun sebebi kar, yağmur, rüzgar güneş gibi dış etkenlerden korumada en etkili yöntemlerden biri olmasıdır. Ayrıca hırsızlık gibi tatsız olayların yaşanmaması için ideal çözümlerden biridir. Kepenk sistemi kurulmasında malzemenin kalitesi, bakımlarının iyi yapılması ve işçilik kalitesi en önemli etkenlerdendir. Kepenk sistemleri uzun ömürlü ürün çeşitlerindendir.

İmalat ve montajını yaptığımız kepenk sistemlerimiz darbelere karşı dayanıklıdır. Dışarıdan yapılacak sert maddelerle müdahale sonucu açılması da zordur. Butonlu veya uzaktan kumandalı açma-kapama seçenekleri vardır. Çelik profilden imal ettiğimiz diğer bir sistemde galvaniz kepenklerdir. Alüminyum kepenk sistemleri ise görselliğin ön planda olduğu sistemlerdir. Alüminyumdan ürettiğimiz kepenklere ahşap gibi istenilen desenler verilebilir.

Gaziantep ve ilçelerinde kepenk tamiri ve bakımı işinde uzmanlaşmış kepenk ustalarımızla hizmet vermekteyiz. Kepenk bakımları uzun süreli ve güvenli kullanım için aksatılmaması gerekir. Kepenk tamiri yaptıracağınız firmayı ararken karşınıza çıkan www.gaziantepkepenktamiri.com, işinde uzmanlaşmış , güvenli referansları olan ve kaliteli ekipmanlar kullanan kurumsal bir firma olduğundan emin olabilirsiniz.

Gaziantep Kepenk Tamir Servisi, kepenk tamiri ve bakım işinde yıllarca tecrübesi olan uzman servis elemanlarıyla yapmaktadır. Hızlı servis araçlarımız ve kaliteli malzeme ve ekipmanlarımızla size sektördeki en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Aklınıza takılan her türlü soru için 7/24 danışma hattımızı arayabilirsiniz.

Tags