İstanbul Cam Kapı Tamiri

İstanbul'da cam kapı tamir işlerinizi deneyimli, uzman elemanlarımız ve kaliteli hizmet anlayışımızla sunmaktayız. Cam kapı hidrolikleri veya motorları belirli bir açma-kapama sayısından sonra değişmesi gerekir. Değişen motorlar aynı marka ve modelde olmalıdır. Farklı markalar cam kapınıza uymaz. Kapı kilitleri, menteşeler ve diğer aksesuarlar zamanla yıpranıp kırılabilir. Bu da kullanımda bir çok sıkıntıya sebep olabilir.

Cam Kapılarda genellikle zamanla menteşeler yıpranır. Cam kapınızdaki menteşe arızaları veya kırılmalarında menteşe değişimi firmamızın işinin ehli elemanlarıyla hemen tamir edilir. Cam kapı menteşe arızalarını hafife almayın Cam kapı düşüp kırılabilir. Ayrıca motoru daha çabuk bozar yani daha fazla maliyet çıkarmadan menteşenin değiştirilmesi gerekir. Kilit ise mekanın güvenliğini sağladığı için onunda hemen değişmesi gerekir. Güncel fiyatlarımızı öğrenmek için lütfen arayınız.

Cam kapı tamiri hizmetini İstanbul'da kaliteli servis anlayışımızla en iyi şekilde sizlere ulaştırmaktayız. Alanında lider firmamızın danışma hattını cam kapı tamiri hakkında bütün sorularınız için 7/24 arayabilirsiniz:

İstanbul Cam Kapı Tamiri

Tags